>Hannibal VI: The Silence of the Cat

>3 gündür koltuk temizlemekten bir hal oldum çünkü Tekir Bey 3 gün üst üste hem de her seferinde farklı koltukları bir güzel tuvalet niyetine kullandı. Ahhhh minnoşum ahhhh ben sana böyle mi eğitim verdim ama!!! Ben kediler nankör değildir diye atıp tutarken senin yaptığına bak oldu mu şimdi, 18 yıldır öğrenemedin şu işi!!!

Akşam keyifli bir şekilde koltuğuma oturup tam DVD seyredecekken arkamda bir ıslaklık hissetmemle kalkmam bir oldu çünkü Tekir Beyler keyfimin tam orta yerine işediler!!!!

O anda aklımdan neler mi geçti????
En temiz yöntem olarak sonunda buna karar verdim!!!!

Yaptığı tüm yaramazlıklara rağmen oğluşumu çok ama çok seviyorum ve onu hiçbirşeye değişmem ben!!!

ÖNEMLİ NOT!!!!: Bu post’u hazırlarken hiçbir şekilde Tekir Bey’e zarar verilmemiştir 🙂

Advertisements

24 thoughts on “>Hannibal VI: The Silence of the Cat

  1. >cok cok geçmis olsun guzelim yaa..ve ellerine kollarına saglık.. evet biliyorum bu yavrucuklar cok tatlılarda işte basımıza birde is açmasalar.. bende, Te Ador gideli neredeyse 4 ay oldu ama hala olduk olmadık anlarda bir kıl da olsa tügüne rastlıyorum :)) herseye ragmen onu cok ozlediiimm!!!

  2. >Hahahahaaa…kopardın beni canım, walla dediğin kadar harika ve komik görüntülemişsin sana göre Tekir, bana göre de Bekir.Süper yaa çok güldüm sabah sabah.

  3. >Harikasin :D.. O kedicikleri cok göstermeyin bana, cok özlüyorum en cirkin, kör, tüysüz olanini bile..Hic kedi yok burda.. hic..ps: Galiba gaz falan sürerlerdi tuvaletini yapmasini istemediginiz yere.. O da kokar gerci ya… Veterinere söyleyin, careleri var..

  4. >Sibelcim sen cok yasa emı :))) cok güldürdün beni… benim paşa böyle birsey yapsa ne yaparım bilmiyorum :))) ama ne yaparlarsa yapsınlar insan kızamıyor dımı?Özlem (lale)

  5. >18 yıll…. Çok iyi bakıyor olmalısın..ama 18 yaşlarında bir kedinin dişi isteyeceğini sanmıyorum (merail demiş de)…Resimler çok komik bayıldım 🙂 ama en sonuncu resim bir harika ya.. çok güzel çıkmışsınız ikinizde…Benimde bir kızım var 4 yaşında epey sorunlu bir bayandır…Kızgınlık dönemlerinde ise o da koltuğa işer ve bizi epey sinirlendirir

  6. >Bak sen tonti$in yaptiklarina 🙂 kedileri tam anlamiyla anlamak imkansiz sanirim ama senin gibi $eker bir annesi oldugu icin cok sansli tekir– resimlere cok guldum, en sonda ki iskence methodu super, corap koklamaya Paris bayiliyor, ozellikle eve gelen misafirlerin coraplarini koklamaya–kalite kontrol yapiyor oradan sanirim:)

  7. >Bende de 3 tane pembe burun var. Kızlarım hiç böyle yaramazlıklar yapmadı ama oğluşum 2 kez kaz tüyü yorganımın ortasına şırrrr diye işemişti!!! Sizinki belki yaştandır, belki de protestodur. Bilirsiniz kedoşlar bayılır protesto eylemlerine 🙂 Azıcık ihmal edilince içlerindeki şeytan çıkıveriyor ortaya ;)Sevgiler,

  8. >Çok komiksin tatlım yaa işi espriye vurabilmekde bir beceridir;PBenimde başıma benzer bir durum gelmişti sevgili köpeğim Koffy eve biraz geç gittim diye protesto edip saksıyı devirmişti.Nasıl delirmiştim hiç unutamam.Ama nolursa olsun bende senin gibi ondan vazgeçemiyorum dünyanın en tatlı şeyleri onlar;)regina

  9. >resimler harika olmuş :))Yalnız söylemeden geçmek istemedim.. eğer kediler kumlarından başka bir yere işiyorlarsa bunun bir nedenide böbreklerinde ve yakın bölgede acıma hissetmeleridir. Hayvan böyle bir acı hissedince ilk olarak farklı yerler deneri. Benim kedimde de aynısı olmuştu o yüzden uyarmak istedim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s